Follow my blog with Bloglovin

Trzy Latka

Trzy Lata temu rozpoczęłam przygodę z blogowaniem. Początkowo snułam plany, pisałam o marzeniach, o tym jak i co bym chciała.

Przez te trzy lata zmieniło się wszystko skończyłam studia jedne i drugie, zmieniłam stan cywilny no i zamieszkałam na wsi.

Powoli urządzamy się  tutaj, nadając snutym planom i marzeniom realnych kształtów.
Czytając dziś wpisy z 2010 natknęłam się na ten post Inspiracje

To były inspiracje, rzeczywistość wyszła nieco inaczej?

Kominek

Miało być:

Jest:


Kuchnia

Lodówka

Miało być:
Jest:

Meble
Miało byc:


Jest:


Łazienka
Miało być:


Jest:

Sypialnia

Miało być:

Jest:

Każdy nowy dzień, to nowe wyzwania i zmiany. Ciekawa jestem co przyniosą kolejne lata. Jak będzie wyglądał nasz dom, my sami... Wierzę, że uda nam się zrealizować kolejne plany i marzenia o płocie, elewacji, stawie kąpielowym i wielu innych dużych przedsięwzięciach z naszym Jot. związanych.

Tymczasem zapomnieć nie można, że w tym wszystkim nie jestem sama i że nic z tego nie udało by się osiągnąć bez pomocy mojego kochanego męża oraz rodziców. Dziękuję im za to bardzo.

12 komentarzy:

 1. Inspirację według mnie przekuliście w rzeczywistość. Oczywiście z mini odchyłami, bo nie da się idealnie ;) ale ogólny styl i kolorystyka zachowane. Buźka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie mieszkacie.
  Plany wcale nie różnią się aż tak bardzo od końcowego efektu. Jest wspaniale. :)
  Mam nadzieję, że przygoda z blogowaniem dopiero się rozkręca i przez kolejne lata będziesz cieszyć nasze oczy cudownymi widokami!
  Uściski,
  Ilona

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję trzech lat blogowania. Ja bloguję dwa i pół i też w tym czasie zamieszkałam na wsi (od tego momentu zaczęłam pisać bloga), skończyłam studia i wyszłam za mąż. Chyba mamy wiele wspólnego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest ślicznie! Urzekła mnie sypialnia, słodka i przytulna, a i kuchnia w bieli cudowna. Realizuj dalej marzenia, trzymam kciuki! Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czarno na białym widać że doganiasz własne marzenia. tak trzymaj!!!! :D

  OdpowiedzUsuń