Follow my blog with Bloglovin

Baba ze wsi - społeczność

Witajcie, wpadam na chwilkę, aby podzielić się z Wami małym przedsięwzięciem i zachęcić do aktywnego udziału w nim. Otóż, pod ostatnim postem kilka z nas określiło się mianem Bab ze wsi. Pomyślałam sobie, że fajnie gdyby te Baby ze wsi połączyły siły i stworzyły babską, wirtualną społeczność. Miejsce, które każda mogła by współtworzyć, w którym dzieliła by się swoimi przemyśleniami, pomysłami, przepisami, pokazywała kawałek swojej wiejskiej przestrzeni. Nie dane nam jest poplotkować przy kawie, czy też darciu pierza, ale zawsze możemy to zrobić za pośrednictwem internetów ;)

Cóż mam nadzieję, że to wirtualne miejsce ożyje i stanie się nasz werandą, na której kawkom i ploteczkom nie będzie końca.

Zapraszam!

BABA ZE WSI dostępna na Facebooku pod adresem www.facebook.com/babazewsi


9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Witaj! Na FB jest już mój "bloggerowy" profil https://www.facebook.com/S%C5%82oneczne-Niezapominanie-710250665750039/?ref=hl no i teraz debiut - naszą wspólną społeczność Baba ze wsi :)

   Usuń
 2. Ha! Czy to oznacza, że będę sobie musiała w końcu założyć konto na Fb?

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm pomysł ciekawy, tylko u mnie ciężko z regularnoscia netowa ;) Ale postaram się ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajne, ale ja mogę być co najwyżej babą prawie ze wsi ... wystarczy ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chciałabym być taką babą, bo nie przestaję marzyć o domu na wsi, ale rzeczywistość skrzeczy. Więc - jestem babą z miasta ;) Trzymam kciuki. Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń