Follow my blog with Bloglovin

Za co kochamy Jot.

Za piękne poranki i śniadania na dworze

Za pranie pachnące wiatrem i relaks z kubkiem kawy w dłoni


Za własne warzywka


Za kwitnienie wszelakie
Za kolory


Za zwierząt naszych spacery

Za kompot z rabarbaru

14 komentarzy:

 1. No pięknie tam u Ciebie! :)
  Nie ma się co dziwić, że kochacie to miejsce. :)
  Pozdrawiam cieplutko,
  Iona

  OdpowiedzUsuń
 2. super macie ten warzywniak! i Tiga też na spacerze:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warzywniak dopiero w zalążku. Docelowo skrzyń będzie więcej, pojawią się grządki na truskawki, ziemniaczki itp. Dodatkowo po jednej stronie rosnąc będą krzewy owocowe (na razie mamy maliny i agrest)a po drugiej drzewka :)

   Usuń
 3. Solidaryzuję się z Tobą w tym kochaniu... mam podobnie!
  Piękna wiosna u Ciebie i warzywka już dorodne, wszystko takie świeze i pachnace!
  Niechaj żyje wiejskie życie!
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech żyje! rzodkiewka, szczypior, koperek i sałata już na naszym stole goszczą :)

   Usuń
 4. Za to wszystko i my kochamy naszą L. Jak u Was pięknie. Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Z przyjemnością obejrzałam to Twoje błękitne niebo, bo u mnie gęste czarne chmury zasłaniają cały świat. Deprecha po prostu. Piękna rabatka pod murem:) Czasem myślę o Tobie- jak Ci się żyje na nowym miejscu,
  czy codziennie budzisz się specjalnie wcześniej( jak ja jakieś 10 lat wstecz, kiedy to zamieszkałam na mojej wsi), żeby dłużej nacieszyć się swoim domkiem. A dzisiaj szyłam becik dla maluszka i też jakoś o Tobie zaczęło mi się myśleć:)) Nie wiesz przypadkiem dlaczego?;) Dużo słoneczka Tobie i sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mieliśmy tu prawie 3 tygodnie pięknej pogody. Niestety od tygodnia leje :/ i ja również mam dosyć takiej smętnej pogody. Dziękuję za myśli :) Ja również do Ciebie wędruję. Z tym budzeniem coś jest, zwłaszcza jak za oknem słońce, wtedy już nie przewracam się na drugi bok, tylko lecę na kawę do ogrodu w piżamie :)
   Hehe, z tym becikiem to hymmm .... ;)

   Usuń
 6. Trochę mnie nie było a Ty już mieszkasz! Kuchnia wspaniała- jak z moich marzeń i cale Jot wspaniałe :) Cudnie i wspaniale- cieszę się Twoja radością :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pięknie! To wszystko ma ogromny urok :)
  Będziesz zakładać więcej skrzyń? czy tylko będziesz je mieć na konkretne warzywa czy zioła? Bo ja obmyślam strategię do naszego przyszłorocznego ogródka i szukam opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję :) Co do skrzyń - w tym roku testujemy różne warzywka. Zobaczymy co wyjdzie, a co nie. Wtedy zdecydujemy czy więcej skrzyń będzie potrzebne. Jeżeli okaże się, że wszystko co w tym roku zasialiśmy lub zasadziliśmy się udała, na pewno powiększymy ilość skrzynek. To bardzo , bardzo wygodne rozwiązanie. Dodatkowo w mokre dni nie grozi nam podtopienie.

  OdpowiedzUsuń