Follow my blog with Bloglovin

Uff - mamy dach

W ubiegły weekend oficjalnie zakończone zostały prace związane z wymianą pokrycia dachowego. Tym samym z poddasza przenosimy prace z powrotem na parter.


Na poddasze jeszcze wrócimy, ponieważ będziemy adaptować jego przestrzeń na dwie sypialnie. W tym celu zaizolujemy poddasze, wykujemy dwa dodatkowe okna, wymienimy te, które już tam są i przedzielimy wszystko ściankami regipsowymi z zachowaniem belek i krokwi. Wyrzucimy sieczkę z pod podłogi i położymy podłogę.
Widok z nowych okienek dachowych zapiera dech!


7 komentarzy:

 1. Dach prezentuje się dostojnie - nie ma cienia wątpliwości, że nówką pachnie :) Wyobrażam sobie, jak to cieszy:) Trzymam kciuki za dalsze prace.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudne światło na zdjęciach z poddasza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosiu - cieszy ogromnie!
  ZiŁ - światło świetne, jednak już utracone - tak wyglądało to z samą folią bez dachówki, teraz jest ciemniej - jednak nie mniej przyjemnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale strych! Coś pięknego.
  A dachy mamy chyba w bardzo podobnych kolorach. Czekoladowo-wiśniowe?
  Gratuluję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastycznie że dach już za Wami :D Szkoda że tak pięknie rozświetlone poddasze tylko na czas nieprzykrywania dachówką :) Generalnie wygląda jakby już można było meble wstawiać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. M. - tak dach jest czekoladowy, a w słońcu wiśniowy, o jego wiśniowej naturze dowiedzieliśmy się dopiero po założeniu - jednak miła to niespodzianka :)
  Sarenzir - meble można by już wstawiać, ale myśl o tym co może czaić się w 100 letniej sieczce pod podłogą przeraża. W związku z tym poczekamy z meblowaniem do wyjaśnienia sytuacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje dachu; to podstawowa inwestycja i najwazniejsza! Poddasze prezentuje sie pieknie, faktycznie, jakby bylo gotowe do zamieszkania... a widok z okien doslownie... zapiera dech w piersiach!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń